nitra.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

pozemky iné - Mesto Nitra

Reality 1-13 z 13

REALITY Nitra a okolie

Spevnená plocha pre parkovanie/skladovanie v Nitre na prenájom

Dátum pridania: 5.4.2014

Ponúkame Vám na prenájom spevnenú plochu vhodnú pre parkovanie vozidiel, ale aj pre skladovanie rôzneho tovaru, či materiálu. Celková plocha činí cca 6900m2, je však možné prenajať si aj menšiu plochu. V prípade potreby je možné svoju plochu ohradiť. Plocha sa nachádza v priemyselnom areáli s kamerovým systémom a non-stop strážnou službou. Areál disponuje vlastnou čerpacou stanicou - predaj nafty za výhodné ceny, má vlastnú umývarku pre nákladné autá, ponúka opravy a údržbu nákladných vozidiel, emisnú kontrolu, prípravu na STK, či geometriu. Cena:19€/m2/rok. Realitný maklér: Lukáš Badinka, Tel.: 0904 64 74 34, E-mail: prenajom@realsk.sk

Spevnená plocha pre parkovanie/skladovanie v Nitre na prenájom

Stavebný pozemok v Horných Krškanoch na predaj

Dátum pridania: 15.2.2014

Ponúkame Vám na predaj pozemok o rozlohe 1196m2. Pozemok je rovinatý, nachádzajú sa na ňom všetky IS. Je vhodný pre priemyselnú, komerčnú, či bytovú výstavbu. Nachádza sa Nitre, časť Horné Krškany. Cena: 72,990€. Realitný maklér: Lukáš Badinka, Tel.: 0904 64 74 34, E-mail: prenajom@realsk.sk

Stavebný pozemok v Horných Krškanoch na predaj

Pozemky za Agrokomplexom

Dátum pridania: 1.8.2013

Ponúkame Vám na predaj pozemky (žltý) - záhrada Nitra, Dlhá. Plocha: pozemku 4337m2. Cena 23 €/m2. Betónová prístupová cesta, prístup z Dlhej ulice. Cena od 23 €/m2. Realitný maklér Peter Tasáry tel.:0902632958 email: nr@realsk.sk

Pozemky za Agrokomplexom

Na predaj pozemok-záhrada ŠTÚROVO..

Dátum pridania: 10.8.2017

Ponúkam na predaj záhradu v Štúrove. Rozloha: 349m2.Na pozemku sa nachádza studňa a elektrická prípojka pri pozemku. Bližšie informácie na tel.čísle:0908123109

Na predaj pozemok-záhrada ŠTÚROVO..

Predaj - Chata na 8 á. pozemku v Komárne/Nová Stráž

Dátum pridania: 9.8.2017

Ponúkame Vám na predaj pozemky - záhrada Komárno, Nová Stráž. Na pozemku je vŕtaná studňa priemeru 200 mm, elektrika na 220/340 V, terasa, samostatná unimobunka a vzadu sklad na náradie. Celá záhrada je oplotená novým plotom z časti zatiahnutý tieňacou sieťou. Na pozemku je možné parkovať aj 2 OMV na vydlaždenej časti. K pozemku je výborný prístup. Susedia sú dobrí a nápomocní. Bezpečná a už obývaná časť Novej Stráže. Bez ťarchy a okamžite k dispozícii. Plocha: pozemku 800m2. Rovinatý pozemok. Betónová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza elektrická prípojka. Výhody: tiché prostredie. Cena 24 500 €. V prípade zájumu volajte Gejza Voros 0907 488 338.

Predaj - Chata na 8 á. pozemku v Komárne/Nová Stráž

Predaj vinice s viničným domom vo Farnej, 20 km od Podhájskej.

Dátum pridania: 9.8.2017

Predávame vinicu s rozlohou 1350 m2 s tehlovým viničným domom 54 m2 a s nádvorím 68 m2. Objekt sa nachádza nad obcou, vo veľmi peknom prostredí, neďaleko lesa. Pozemok je pripravený na výsadbu nového viniča. Pri výrube bolo ponechaných len niekoľko desiatok koreňov stolového hrozna. Rozloha vnohradu je cca 8 x 180 m. Pod viničným domom sa nachádza pivnica s vykladanou klenbou z pálenej tehly. Príslušenstvom viničného domu sú dve izby (jedna podkrovná) a samostatná špajza. Za pivničným domom sa nachádza murovaná prístavba na uskladnenie náradia a strojov. Viničný dom je vybavený s elektrickou prípojkou. Rozloha pozemku je 1472 m2, z toho viničný dom 54 m2, a nádvorie 68 m2. Informácie: Ing. Pavel Hudec 0908 417718

Predaj vinice s viničným domom vo Farnej, 20 km od Podhájskej.

Stavebný pozemok na predaj v obci Semerovo.

Dátum pridania: 9.8.2017

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v Semerove. Pozemok sa nachádza v tichej lokalite, plocha pozemku je 1705 m 2, sú tu všetky IS ako voda, plyn a elektrika. Kanalizácia tu nie je , odtok je možné riešiť do žumpy. Pozemok je celý upravený, oplotený je možné ihneď stavať. Info: Szokolová 0915 873 906

Stavebný pozemok na predaj v obci Semerovo.

PREDAJ - NOVÁ CENA! 12 á pozemok na Alžbetinom ostrove v Komárne

Dátum pridania: 17.6.2014

NOVÁ CENA! Na predaj ponúkame pozemok na Alžbetinom ostrove v Komárne. Na pozemku s rozlohou 12 á sa nachádza elektina, voda a drevená chatka s 2 izbami, kuchyňou, terasou a pivnicou. Pozemok je udržiavaný. Tichá a príjemná lokalita, v blízkosti novostavieb.

PREDAJ - NOVÁ CENA! 12 á pozemok na Alžbetinom ostrove v Komárne

PREDAJ - záhrada s chatkou pri benzínke Real v Komárne

Dátum pridania: 16.6.2014

Na predaj je oplotená záhrada s chatkou pri benzínke Real na Novozámockej ceste v Komárne na pozemku 355 m2. Na pozemku je záhradná chatka so súpisným číslom, vŕtaná studňa a elektrický prúd. Pozemok je vhodný aj na výstavbu rekreačného domčeku.

PREDAJ - záhrada s chatkou pri benzínke Real v Komárne

PREDAJ - Záhrada na Alžbetinom ostrove v Komárne

Dátum pridania: 16.6.2014

Na predaj je 4 á záhrada na Alžbetinom ostrove v Komárne. Nachádza sa v záhradkárskej oblasti, v tichej, krásnej lokalite. Na pozemku je studňa, elektrina a menší murovaný objekt.

PREDAJ - Záhrada na Alžbetinom ostrove v Komárne

PREDAJ - stavebný pozemok v centre mesta Komárno

Dátum pridania: 16.6.2014

Na predaj ponúkame stavebný pozemok v centre mesta Komárno vo výmere 146 m2. Pozemok je oplotený, má má všetky IS a je okamžite k dispozícii.

PREDAJ - stavebný pozemok v centre mesta Komárno

PREDAJ - 54 á pozemok na Veľkom Harčáši v Komárne

Dátum pridania: 16.6.2014

Na predaj je pozemok na Veľkom Harčáši v Komárne vo výmere 5 414 m2. VIS ako aj kanalizácia sú v dosahu pozemku. Kúpou okamžite voľný. Viac informácií, obhliadky a výhodnejšie úvery Vám rada poskytne: Jana Rosičková, tel.: 0918 827 379, 0911 293 954.

PREDAJ - 54 á pozemok na Veľkom Harčáši v Komárne

Predaj - Pozemok na Novej Osade s pitnou vodou

Dátum pridania: 15.6.2014

Na predaj ponúkame pozemok na Novej Osade časť Komárna o rozlohe 5.5 á. Na pozemku je vŕtaná studňa o hĺbke 75 m. Je tam murovaný domček podpivničený a je zavedená elektrika na pozemku. V prípade záujmu kontaktujte Gejza Voros 0907 488 338, 0911 827 379

Predaj - Pozemok na Novej Osade s pitnou vodou
Reality 1-13 z 13

Správa inzerátov Reality

Bezplatné pridávanie inzerátov v sekcii reality je pre občanov podmienené registráciou na portáli.

Realitné kancelárie a ostatné firmy môžu zadávať inzeráty neobmedzene prostredníctvom zakúpeného zápisu v Katalógu firiem alebo kreditným systémom prostredníctvom registrácie na portáli.

Reality na mape

Reality na mape

pozemky iné

Kupujete alebo predávate dom, byt alebo iné reality v Nitre? Inzerujte na stránkach mesta a váš inzerát sa zobrazí na mape mesta a aj na regionálnom portáli!

Všeobecné podmienky pridania inzerátu

 1. Prevádzkovateľ zverejní na portáloch v sieti Virtualne.sk len inzeráty písané v slovenskom jazyku
 2. V inzercii je zakázané písanie textu inzerátu VEĽKÝMI PÍSMENAMI a pred názov inzerátu vkladať medzeru a znaky ako napr. ? ! ( ) : . „ @ # © a pod. Takéto inzeráty budú zo stránky vymazané.
 3. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť alebo zmazať inzeráty, ktoré:
  • sa neriadia platnými zákonmi Slovenskej republiky a sú v rozpore s morálkou a dobrými mravmi
  • obsahujú alebo javia prvky národnostnej, rasovej alebo náboženskej diskriminácie alebo obsahujú informácie poškodzujúce dobré meno
  • obsahom vyzývajú k násiliu a lebo nelegálnym akciám
  • obsahujú obscénny text alebo foto
  • majú sexuálny podtext a ponúkajú erotický tovar alebo služby
  • ponúkajú drogy alebo zbrane
  • sú bez konkrétneho obsahu napr. Ponuka práce na www (názov stránky)
  • obsahujú na priložených fotografiách cenníky, textové informácie, a pod.
  • ponúkajú bezpracné a ľahké zárobky
  • sa svojim textom javia ako podvodné ponuky
  • obsahujú internetové služby a samostatné odkazy na webové stránky
  • obsahujú HTML tagy alebo iné skripty
  • ponúkajú kopírovanie diskiet, CD, DVD, letákov, dopisov, vkladanie letákov do obálok
  • ponúkajú časti tiel alebo telesné orgány
 4. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vymazať nevhodné a duplicitné inzeráty tj. inzeráty s rovnakým textom pridané na jeden portál v krátkom čase za sebou a inzeráty zaradené do neprislúchajúcich kategórií.
 5. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo nepovoliť alebo vymazať zobrazenie obrázkov, na ktoré nemá inzerujúci zakúpené licenčné práva alebo on sám nie je ich autorom. Vkladateľ obrázkov si je plne vedomý, že za porušenie autorského zákona nesie plnú zodpovednosť a prevádzkovateľ portálu sa dištancuje od akejkoľvek zodpovednosti voči tretím osobám.
 6. Pri opakovanom porušovaní horeuvedených podmienok si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pozastaviť inzerentovi možnosť inzerovať na portáloch v sieti Virtualne.sk
 7. Zverejnený inzerát bude na stránkach viditeľný na dobu určenú inzerantom a po tejto dobe bude automaticky vymazaný.
 8. Zrušiť inzerát pred vypršaním určenej doby inzercie môžu len registrované osoby.
 9. Tieto podmienky pre pridávanie inzerátov nadobúdajú platnosť a účinnosť v okamihu ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky podľa potreby zmeniť, podobne ako aj právo meniť a vylepšovať služby poskytované v sieti Virtualne.sk a to predchádzajúceho oznámenia zmien inzerentovi a bez jeho súhlasu.

Zakúpenie kreditu pre zadávanie inzercie alebo topovanie pozícií inzerátov platí pre komerčné inzeráty firiem alebo občanov. V prípade, že má firma zakúpenú registráciu v Katalógu firiem a služieb zadávanie inzerátov je bezplatné.
Registrácia do Katalógu firiem a služieb

Občan pridáva inzeráty bezplatne. V prípade, že chce občan presunúť inzerát na vyššie pozície – do sekcie TOP INZERÁTY musí si zakúpiť kredit.

Ak chcete zadať komerčný inzerát alebo chcete topovať pozíciu občianskeho inzerátu (presunúť ho na vyššiu pozíciu v sekcii Inzercia alebo Reality) musíte si zakúpiť kredit.

Topovať inzerát - znamená posunúť ho na vyššie pozície TOP INZERÁTU v danej kategórii na podstránke Inzercia a alebo Reality - možno tak občiansky (nekomerčný inzerát pridaný zadarmo) ako aj inzerát komerčný - firemný (zakúpený prostredníctvom kreditu).

Ceny komerčnej inzercie a ceny topovania sú uvedené v príslušnom cenníku.

Postup zakúpenia kreditu:

 1. Zakúpenie kreditu – v rozklikávacom okienku Počet kreditov si nastavíte počet potrebných kreditov na zakúpenie.
 2. Po kliku na tlačítko Kúpiť sa vám vygeneruje zálohová faktúra, ktorú je potrebné uhradiť na číslo účtu predajcu inzercie uvedenom na faktúre.
 3. Váš kredit bude aktivovaný najneskôr 24 hodín od pripísania požadovanej sumy účet. O jeho aktivácii budete vyrozumený E-mailom.
 4. Od momentu aktivácie kreditu môžete zadávať komerčné inzeráty na podstránky Inzercia a Reality.
 5. Ak ste v sekcii Mojich údajoch vypísali vaše IČO, do 15 dní od pripísania platby zálohovej faktúry na účet, vám bude poštou zaslaná ostrá faktúra ako daňový doklad.

CENNÍK KOMERČNEJ INZERCIE

1 kredit = ;-ratio-; €

Cenník VEĽKÉ MESTO
dĺžka trvania inzerátu1 inzeratTOPinzerát druhé a ďalšie mesto
1 týždeň1,001,001,00
2 týždne2,001,501,00
3 týždne3,002,001,50
1 mesiac4,002,502,00
2 mesiace6,003,003,00
4 mesiace8,004,004,00
Cenník MALÉ MESTO
dĺžka trvania inzerátu1 inzeratTOPinzerát druhé a ďalšie mesto
1 týždeň0,800,800,80
2 týždne1,601,200,80
3 týždne2,401,601,20
1 mesiac3,202,001,60
2 mesiace4,802,402,40
4 mesiace6,403,203,20

Pozor topovať inzerát môžete len na meste, na ktorom ste registrovaný!

Cenník VEĽKÉ MESTOpríplatok v € za TOP
dĺžka trvania inzerátu1 mesto/ 1 inzerát
1 týždeň1,00
2 týždne1,50
3 týždne2,00
1 mesiac2,50
2 mesiace3,00
4 mesiace4,00
Cenník MALÉ MESTOpríplatok v € za TOP
dĺžka trvania inzerátu1 mesto/ 1 inzerát
1 týždeň0,80
2 týždne1,20
3 týždne1,60
1 mesiac2,00
2 mesiace2,40
4 mesiace3,20

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Nitra, Cabaj - Čápor, Čakajovce, Ivanka pri Nitre, Koliňany, Lehota, Lužianky, Malý Lapáš, Nitrianske Hrnčiarovce, Pohranice, Štitáre, Veľké Zálužie, Veľký Lapáš, Zbehy
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang