Úvod > Top ponuky > Chcete kreditnú kartu s naozaj nízkym úrokom, ktorá vám 5% z nákupov vráti?

Chcete kreditnú kartu s naozaj nízkym úrokom, ktorá vám 5% z nákupov vráti?

Dalšie ponuky v kategórií

Popis:

Teraz môžete získať kreditnú kartu Diners Club Pure+ s viacerými výhodami a službami, aké vám mnohé iné kreditné spoločnosti a banky nedokážu ponúknuť.

Obmedzená ponuka pre vás: S touto kreditkou máte k dispozícii extra hotovosť – a to až 55 dní bezúročne, potom s mimoriadne výhodným úrokom. Okrem toho má naozaj veľmi dobré cestovné poistenie a mnoho ďalších výhod.

Cena karty – ročný poplatok je 39 € , čo je mesačne iba 3,25 €. Táto ponuka pritom platí už navždy – to znamená, dokedy budete mať u nás kreditný účet otvorený, aj keby sa poplatok pre kartu Pure+ zvýšil, pre vás bude vždy len 39 eur ročne.

Navyše máte v prvom roku bezkonkurenčnú RPMN – len 4,17 % (RPMN je ročná percentuálna miera nákladov – skutočná cena úveru na karte). Na porovnanie, štandardné podmienky pre Pure+ sú: ročný poplatok 59 €, a RPMN vo výške 8,66 %.

Ak chcete využiť túto ponuku,
žiadosť o kartu Pure+ vyplňte cez nižšie uvedenú web stránku: Martin velčický – Diners Club. Tu získate vyššie uvedené zľavy.

Vaše výhody s kreditnou kartou Diners Club Pure +1. S Diners Club Pure+ získavate nepretržitý prístup ku krátkodobej finančnej rezerve – peniaze sú vždy k dispozícii pri neplánovaných finančných výdavkoch.

2. Kreditný limit od 1 200 do 15 tisíc eur mesačne môžete využiť v miliónoch prevádzok a bankomatov po celom svete

3. Bezúročné obdobie do 55 dní– ak splatíte požičanú sumu v stanovenom zúčtovacom cykle, až 55 dní neplatíte žiadne úroky.

4. Celoročné cestovné poistenie s výborným poistným krytím do 6 mil. eur pre vás aj vašich spolucestujúcich – stačí im zaplatiť cestu alebo hotel touto kartou.

5. Úspora poplatkov a času pri ceste do zahraničia– ak ste v zahraničí, nemusíte si meniť peniaze v zmenárňach a platiť poplatky. Zaplatíte jednoducho kartou.

6. Doplnkové služby v podobe bonusov – odmena až 5 % za každú platbu kartou, VIP vstupy do letiskových salónikov, zľavy a iné výhody.

7. Používanie kreditnej karty pritom nemá žiadny vplyv na vašu bonitu pri riešení hypotéky.

Ak by ste si to rozmysleli, žiadny strach, doručenú kartu si jednoducho nemusíte aktivovať a vôbec nič neplatíte.

ÁNO, mám záujem o kreditnú kartu Diners Club Pure+ za zvýhodnený ročný poplatok 39 eur. Prejdite na žiadosť o kartu Pure+ cez túto web stránku: Martin Velčický – Diners Club (skopírujte odkaz do prehliadača) >>

https://www.najvyhodnejsiakarta.sk/?id=22512cd882db5bcf7ca1d23a8169bf88

Názov:
Chcete kreditnú kartu s naozaj nízkym úrokom, ktorá vám 5% z nákupov vráti?
Cena:
ročný poplatok 39 € (bežne 59 €)
Kontakt:
https://www.najvyhodnejsiakarta.sk/?id=22512cd882db5bcf7ca1d23a8169bf88
Kontaktná osoba:
Martin Velčický
E-mail:
martin.velcicky@bcas.sk
Viac o firme:
Financie · Hypotéky · Martin Velčický · Nitra
Počet videní:
114
Dátum pridania:
5.8.2019

Odpovedať na ponuku

Môžete sa kontaktovať s inzerujúcim prostredníctvom kontaktného formulára

Chcete ponúknuť služby?

Využite top ponuky.