Úvod > Top ponuky > Investujte bezpečne a výhodne, aby ste s dôchodkom nezostali na suchu

Investujte bezpečne a výhodne, aby ste s dôchodkom nezostali na suchu

Dalšie ponuky v kategórií

Popis:

Aj vy cítite, že sa pri zabezpečení na starobu nemôžete spoliehať už len na štátny dôchodok? Ponúkam vám bezpečnú možnosť zhodnotiť časť svojich úspor oveľa lepšie, aby ste si na penzii mohli bez problémov dovoliť, čo potrebujete.

Môžete si takto s veľmi výhodným úrokom a zanedbateľnou mierou rizika sporiť na:

prilepšenie k štátnemu a doplnkovému dôchodku
● svojim deťom na štúdium alebo na bývanie
predčasné vyplatenie hypotéky a tým pádom ďalšie úspory
● alebo každoročne na krásnu dovolenku

Moja materská spoločnosť Broker Consulting, s ktorou už roky spolupracujem, nedávno spustila nový podielový fond OK Smart ETF.

Tento jedinečný investičný produkt má viacero výhod, ktoré vám v prípade potreby rád detailnejšie vysvetlím. Pre začiatok spomeniem aspoň niekoľko hlavných predností.

Výhody bezpečného investovania do podielového fondu OK Smart ETF

Stabilný rast:
Fond OK Smart ETF ponúka bezpečnú formu výhodnej investície najmä pre jeho dokonalú vyváženosť. Je teda predpoklad, že vaše zisky z vložených peňazí budú stabilne narastať, aj keby niektoré akcie alebo komodity ako povedzme zlato na svetových trhoch klesli.

Punc Nobelovej ceny:
Skvelé je, že fond OK Smart ETF má zloženie zhruba ako fond nadácie Nobelových cien, ktorý už funguje dlhé roky a nikdy v histórii nebol stratový.

Samé renomované značky:
Fond OK Smart ETF investuje do akcií renomovaných svetových spoločností, ktoré denno-denne používame nielen my, ale stovky miliónov ľudí na celom svete – sú medzi nimi napríklad veľké značky vyrábajúce mobily, spotrebnú elektroniku, ale aj iné tovary dennej spotreby ako sú zubné kefky, ktoré určite tak skoro používať neprestaneme. :) My sami sa teda každodenným používaním týchto produktov staráme o stabilitu ich akcií.

Naozaj vyvážené portfólio:
Fond OK Smart ETF pritom tvorí len 55 % akcií a ďalšie zložky tvoria zlato či diamanty a iné komodity, ďalej reality - nehnuteľnosti, a napokon aj dlhopisy – je teda naozaj dokonale vyvážený, aby nebol neúmerne rizikový, ale pravidelne ziskový.

S vkladom už od 20 eur mesačne si môžete pravidelne vyberať nasporené úroky

Flexibilné vklady aj výber peňazí
Tento fond ponúka flexibilné možnosti na investovanie pre všetky zárobkové skupiny, pre pravidelných i jednorazových investorov, a flexibilné sú aj možnosti výberu nasporených a zúročených peňazí.

Môžete sa rozhodnúť pre pravidelný vklad už od 20 eur mesačne, čo rozhodne nie je suma, ktorá by väčšinu domácností položila.

Zaujímavé zhodnotenie pravidelnej investície vám však môže otvoriť nové možnosti – nasporiť si na dovolenku, postupne aj na príjemnejší dôchodok alebo deťom na vysokú školu prípadne splátku % z ceny nehnuteľnosti, aby mohli dostať hypotéku.

Takisto je možnosť investovať do fondu prostredníctvom jednorazového vkladu od 400 eur.

Chcete investovať alebo získať viac informácií o tomto výhodnom investovaní?

Ja investujem, lebo viem, že na skvelý štátny dôchodok sa asi spoliehať nemôžeme. Chceli by ste si aj vy našetriť s bezpečným investovaním?

Ak vás táto možnosť zaujala, zavolajte mi, rád vám všetky podrobnosti o tomto vyváženom fonde vysvetlím na osobnom stretnutí.

Názov:
Investujte bezpečne a výhodne, aby ste s dôchodkom nezostali na suchu
Cena:
vklady už od 20 eur
Kontakt:
Martin Velčický - 0903 315 717 - martin.velcicky@bcas.sk
Kontaktná osoba:
Martin Velčický
E-mail:
martin.velcicky@bcas.sk
Viac o firme:
Financie · Hypotéky · Martin Velčický · Nitra
Počet videní:
83
Dátum pridania:
23.8.2019

Odpovedať na ponuku

Môžete sa kontaktovať s inzerujúcim prostredníctvom kontaktného formulára

Chcete ponúknuť služby?

Využite top ponuky.