Úvod > Top ponuky > Olej z pestreca mariánskeho

Olej z pestreca mariánskeho

Dalšie ponuky v kategórií

Popis:

Olej z pestreca mariánskeho priaznivo pôsobí na pečeň, podporuje tvorbu žlče. Je účinný pri zápaloch pečene, pri cirhóze, pri zvýšenom množstve tuku v pečeni a pri regenerácii pečeňových buniek.

Olej z pestreca mariánskeho tzv. strieborného bodliaka je lisovaný za studena, vyrobený na Slovensku. Viaceré vedecké štúdie preukázali priaznivé účinky pestreca mariánskeho pri liečbe akútnych a tiež chronických stavov poškodenia pečene.
Účinnou látkou pestrecového oleja je silymarin ktorý pôsobí na zlepšenie metabolizmu pečeňovej bunky, stabilizuje jej bunečné membrány, podporuje regeneráciu pečeňového tkaniva, je výrazným antioxidantom, odstraňuje nebezpečné látky a voľné radikály. Účinne pôsobí aj pri ochoreniach dvanástnika a sleziny a preventívne sa používa proti vzniku žalúdočných vredov.
Pestrecový olej pomáha ľuďom, ktorí majú poškodenú pečeň v dôsledku chemoterapie, po otravách hubami a inými jedmi. Olej z pestreca mariánskeho používajú pri liečbe stvrdnutej pečene - u ľudí drogovo závislých aj pri liečbe alkoholikov. Je vynikajúcim pomocníkom pri detoxikácii a počas očistnej kúry, pomáha vylučovať toxíny z tela.

Názov:
Olej z pestreca mariánskeho
Cena:
5,90 €
Kontakt:
0907127974 0904334347
Kontaktná osoba:
Tibor Habán
E-mail:
habanfitstrava@gmail.com
Viac o firme:
Honey & Bee Product s.r.o.
Počet videní:
722
Dátum pridania:
23.10.2018

Odpovedať na ponuku

Môžete sa kontaktovať s inzerujúcim prostredníctvom kontaktného formulára

Chcete ponúknuť služby?

Využite top ponuky.