Úvod > Top ponuky > Zimné záhrady PREMIUM - záhrady ANEKO

Zimné záhrady PREMIUM - záhrady ANEKO

Dalšie ponuky v kategórií

Popis:

Zimná záhrada PREMIUM kde môžete oddychovať po celý rok. Plnohodnotná zimná záhrada z hliníkového profilu s možnosťou aktívneho vykurovania vytvorí z vášho domova priestor pre možnosť celoročného využitia moderného priestoru pre váš oddych a relaxáciu.

Zimné záhrady PREMIUM

♣ Zimná záhrada PREMIUM kde môžete oddychovať po celý rok

Plnohodnotná zimná záhrada s použitím hliníkového profilu s prerušeným tepelným mostom a možnosťou aktívneho vykurovania vytvorí z vášho domova priestor pre možnosť celoročného využitia moderného priestoru pre váš oddych a relaxáciu.

1.) tepelná izolácia

Systém zimnej záhrady PREMIUM je systém plnohodnotnej zimnej záhrady, kde sa počíta s využitím priestoru počas celého roka a teda aj s aktívnym vykurovaním počas zimných mesiacov. Použitím kvalitného profilového systému a tiež izolačného skla Vám vznikne nový priestor pre vaše bývanie.

2.) nový vzhľad domu

Použitím systému zimnej záhrady PREMIUM získa Váš dom nový moderný vzhľad. Dizajn vášho domu získa na hodnote vytvorením nového priestoru pre Vašu realizáciu, kreativitu, sny a túžby, ktoré sa práve tu stanú skutočnosťou. Vznikne vám nový plnohodnotný priestor využívateľný počas celého roka.

3.) široká možnosť využitia

Tento systém zimnej záhrady je naozajstným naplnením Vašich predstáv o modernom bývaní a využití Vášho priestoru na novú jedáleň, pracovňu, obývačku či oázu pokoja po hektickom dni. Možnosť vychutnania si rannej kávičky v pohodlí a teple Vašej zimnej záhrady PREMIUM aj počas sychravých a mrazivých dní v spojení s prírodou budú pre Vás isto nezabudnuteľné.

4.) jedinečné spojenie s prírodou

Určite oceníte možnosť vychutnania si okolitej prírody, ktorú budete môcť vnímať z pohodlia Vašej zimnej záhrady a takisto si môžete preniesť kus prírody aj priamo k Vám domov. Zimná záhrada PREMIUM je ideálnym priestorom pre pestovanie tých najexotickejších druhov rastlín, ktoré Vám zabezpečia potrebný relax po hektickom dni.

5.) kvalitné prevedenie a bezstarostná údržba

Zimná záhrada PREMIUM je to najlepšie, čo dnešný trh ponúka z hľadiska spojenia kvality a ceny. Určite budete uchvátení vysokou kvalitou použitých materiálov s možnosťou jednoduchej údržby a predsa širokej využiteľnosti Vašej zimnej záhrady. Hliníkové profily sú trvácne, bezúdržbové, pevné a spoľahlivé, ktoré v spojení s kvalitným multifunkčným izolačným zasklením vytvoria pocit bezpečia a komfortu pre vás a vašu rodinu.

Názov:
Zimné záhrady PREMIUM - záhrady ANEKO
Cena:
výhodná €
Kontakt:
+421911665218
Kontaktná osoba:
Juraj Višňovský
E-mail:
dopyt@najlepsiezimnezahrady.sk
Viac o firme:
ANEKO zimné záhrady Nitra
Počet videní:
925
Dátum pridania:
15.11.2017

Odpovedať na ponuku

Môžete sa kontaktovať s inzerujúcim prostredníctvom kontaktného formulára

Chcete ponúknuť služby?

Využite top ponuky.