Úvod > Top ponuky > Zimné záhrady ŠTANDARD od firmy ANEKO

Zimné záhrady ŠTANDARD od firmy ANEKO

Dalšie ponuky v kategórií

Popis:

Zimná záhrada ŠTANDARD kde môžete oddychovať po celý rok. Systém zimnej záhrady ŠTANDARD je celkové uzatvorenie Vašej terasy kvalitným hliníkovým profilom, posuvnými, zhrňovacími a pevnými časťami na na vytvorenie ideálneho priestoru pre váš oddych.

Zimné záhrady ŠTANDARD
♥ Zimná záhrada ŠTANDARD kde môžete oddychovať po celý rok.

Systém zimnej záhrady ŠTANDARD je celkové uzatvorenie Vašej terasy, priestoru na to vyhradeného s použitím kvalitného hliníkového profilu s využitím posuvných, zhrňovacích prípadne pevných častí na vytvorenie ideálneho priestoru pre vaše nápady, rannú kávičku v spojení s prírodou.

1.) uzatvorenie priestoru

Tento systém je nadstavbou zimnej záhrady s otvoreným prístreškom tým, že strešná konštrukcia je doplnená o opláštenie kvalitnými hliníkovými výrobkami, ktoré môžu byť pevné (fixné), posuvné, zhrňovacie prípadne klasické otváravé, ktoré si počas letných mesiacov môžete otvoriť.

2.) nový vzhľad domu

Použitím systému zimnej záhrady ŠTANDARD získa Váš dom nový moderný vzhľad. Dizajn vášho domu získa na hodnote vytvorením nového priestoru pre vašu realizáciu, kreativitu, sny a túžby, ktoré sa práve tu stanú skutočnosťou. Vznikne vám nový plnohodnotný priestor využívateľný počas celého roka.

3.) spojenie s prírodou

Zimná záhrada ŠTANDARD je ideálny priestor pre pestovanie exotických druhov rastlín. Vytvorte si v pohodlí Vášho domu kúsok tropického sveta, kde si budete môcť vychutnať priame spojenie s prírodou kedykoľvek budete chcieť.

4.) široká možnosť využitia

Priestor vytvorený zimnou záhradou ŠTANDARD Vám zabezpečí široké uplatnenie vašich snov a túžob. Je vhodný na gardenparty, grilovačky, posedenia s priateľmi a to nielen počas letných mesiacov, ale v priebehu skorých jarných i jesenných dní. Neprekvapí vás ani letná búrka, či silno pražiace slnko.

5.) splnenie vášho sna o zimnej záhrade

Zimná záhrada ŠTANDARD je splnením Vašej predstavy o zimnej záhrade, ktorá je cenovo dostupná a predsa spoľahlivá s využitím tých najkvalitnejších materiálov a hliníkového profilu s garanciou dlhej životnosti a jednoduchej údržby.

Názov:
Zimné záhrady ŠTANDARD od firmy ANEKO
Cena:
výhodná €
Kontakt:
+421911665218
Kontaktná osoba:
Juraj Višňovský
E-mail:
dopyt@najlepsiezimnezahrady.sk
Viac o firme:
ANEKO zimné záhrady Nitra
Počet videní:
849
Dátum pridania:
15.11.2017

Odpovedať na ponuku

Môžete sa kontaktovať s inzerujúcim prostredníctvom kontaktného formulára

Chcete ponúknuť služby?

Využite top ponuky.