Úvod > Články a rady > Firemné články

Firemné články

Čo vám naozaj prinesie pocit, že váš majetok aj financie sú v bezpečí?

Poistenie nám vie zabezpečiť pokojný spánok, aby sme nemali strach, že v prípade problémov prídeme o financie. Ktoré poistenie sa vám však naozaj oplatí a čo vám prinesie finančnú bezpečnosť?

Dátum pridania: 4.9.2019

Na čo je finančný plán a ako mi finančný konzultant pomôže s úsporami?

Aj vy máte otázky ohľadne finančného plánovania, ktoré ako finančný konzultant s klientmi prechádzam? napríklad,na čo je dobré si urobiť finančný plán, čo vám to z dlhodobého hľadiska prinesie, ako ušetríte peniaze, keď ešte máte úvery...

Dátum pridania: 4.9.2019

Čo treba vedieť o investíciách, investovaní alebo investičných fondoch

Mnohí ľudia by radi investovali financie, ale nevedia, čo sa im oplatí alebo neveria investičným fondom. Vedeli ste, že už každodennými nákupmi bežných predmetov, ako je zubná pasta či tužkové batérie podporujete akcie silných spoločností? Oplatilo by sa vám do nich investovať?

Dátum pridania: 4.9.2019

Ako sa nezblázniť z biznisu na internete a mať z web stránky zisk

Internet je džungľa a zorientovať sa v jeho zákutiach dá celkom zabrať. Najmä, keď sa dnes menia veci rýchlosťou svetla. Lenže vy potrebujete so svojím biznisom nielen prežiť, ale aj v bezpečí rásť. Čo môžete pre úspech a úspory na internete urobiť?

Dátum pridania: 2.9.2019

Kedy sa vám oplatí kreditná karta a aké výhody má pre finančnú slobodu

Rozmýšľate o kreditnej karte, ale neviete, či ju budete využívať? Máte z karty obavy a bojíte sa, aby ste neprerobili? Pozrite sa, ako kreditky fungujú a ako naplno využívať ich výhody.

Dátum pridania: 5.8.2019

Hľadáte výhodnú hypotéku, rozmýšľate o refinancovaní úveru na bývanie?

Ako zistíte, ktoré hypotéky sú najvýhodnejšie - a nie je to len o výške úroku - a či sa vám oplatí predčasne splatiť hypotekárny úver alebo investovať do realít?

Dátum pridania: 31.7.2019

Aký je rozdiel medzi dôchodkovými piliermi, postačí nám štátna penzia?

Zaujíma vás, aké dôchodkové sporenie a investovanie je pre vás najvýhodnejšie a najistejšie? Aký rozdiel je medzi 1., 2. a 3. dôchodkovým pilierom? Bude vám štátny dôchodok stačiť?

Dátum pridania: 31.7.2019

V čom je výhodná kreditná karta a kedy pracuje pre vás

Ponúkajú vám kreditnú kartu, ale máte z nej obavy? Ako používať kreditnú kartu, aby vám bola na úžitok, nie na škodu.

Dátum pridania: 31.7.2019

Časté otázky o poistení osôb a majetku

Poistenie nám vie zabezpečiť pokojný spánok, aby sme nemali strach, že v prípade problémov prídeme o financie. Ktoré poistenie sa vám však naozaj oplatí?

Dátum pridania: 31.7.2019

Časté otázky o finančnom plánovaní a finančných konzultantoch

Veľa otázok sa týka finančného plánovania, ktoré ako finančný konzultant s klientom prechádzam - na čo je to dobré, čo im to z dlhodobého hľadiska prinesie, ako ušetria?

Dátum pridania: 31.7.2019

Časté otázky o investovaní a investičných fondoch

Mnohí ľudia by radi investovali financie, ale nevedia, čo sa im oplatí alebo neveria investičným fondom. Tu sú odpovede na pár najčastejších otázok.

Dátum pridania: 31.7.2019

Časté otázky o dôchodkoch, pilieroch a sporení

Klienti sa často radia o dôchodkoch a dôchodkových pilieroch. Chceli by vedieť, aké dôchodkové sporenie a investovanie je pre nich najvýhodnejšie a najistejšie.

Dátum pridania: 30.7.2019

Časté otázky o hypotékach, financiách na bývanie a nehnuteľnostiach

Rada by som vám zodpovedala najčastejšie otázky, ktoré sa týkajú financií a bývania. Napríklad o tom, ktoré hypotéky sú najvýhodnejšie, či sa oplatí predčasne splatiť hypotekárny úver alebo investovať dnes do nehnuteľností.

Dátum pridania: 30.7.2019

Reštaurácie a bary Hotela MIKADO****

Stravovanie v Hoteli MIKADO je pre hostí skutočným gastronomickým zážitkom. Či si dáte špecialitu šéfkuchára v reštaurácii Rouge, obedové menu alebo ponuku z bufetového stola počas konferencie, jedlá vás prekvapia skvelou chuťou, zaujímavými kombináciami surovín a príťažlivou prezentáciou.

Dátum pridania: 17.5.2019

Olej z čiernej rasce z najsilnejšej liečivej byliny sveta.

Prorok Mohamed údajne povedal, že semená čiernej rasce môžu vyliečiť čokoľvek okrem smrti. Čierna rasca (Nigella sativa) u nás známa aj ako černuška či černucha siata je jedna z najsilnejších liečivých bylín sveta. Olej z čiernej rasce používali už aj v Egypte staroveký lekári na liečbu žalúdočných ťažkostí faraónov.

Dátum pridania: 7.2.2019

Včelí peľ - rýchla príprava na priamu konzumáciu - VIDEO

Takto pripravený včelí peľ vie ľudské telo ľahšie stráviť a maximálne využiť všetky vitamíny, minerály a aminokyseliny obsiahnuté vo včeľom peli.

Dátum pridania: 12.11.2018

Blahodárny účinok včelieho peľu

V prírodnej liečbe a prevencií sa peľ používa na posilnenie imunity a nervového systému. Pomáha predchádzať infekciám a je jedným z najúčinnejších antioxidantov ktoré chránia ľudský organizmus od poškodenia voľnými radikálmi a spomaľujú vývoj mnohých chronických ochorení. Je vynikajúcim prameňom energií.

Dátum pridania: 11.6.2018

Aké sú príčiny chorôb a ako ich odstrániť?

Klasická medicína používa pri liečbe chorôb množstvo látok, ktoré nie sú prírodného pôvodu a ich vedľajšie účinky sú škodlivé pre zdravie. Zároveň sa zameriava na odstraňovanie príznakov a následkov, ale nehľadá skutočnú príčinu ochorenia. Preto sa ľudia čoraz častejšie vracajú ku koreňom medicíny – k tzv. alternatívne

Dátum pridania: 27.3.2018

Detský bazár

Dátum pridania: 9.3.2018

6 domain bundle for sale: hotel BA + NR

6 domain bundle for sale: hotel-bratislava.sk, hotely-bratislava.sk, ubytovanie-bratislava.sk, hotel-nitra.sk, hotely-nitra.sk, ubytovanie-nitra.sk

Dátum pridania: 27.2.2018

Vedeli ste, že na rozvodoch televízneho signálu vo svojom hoteli či ubytovni môžete ušetriť tisíce eur?

Tip pre hotely a ubytovne: Môžete mať hoci aj na každej izbe televízor pre svojich hostí s množstvom kanálov, ale prevádzkové náklady budú len zlomok doterajšej ceny. Tento systém využívajú veľké hotely po celom svete, ale nie je to predražená záležitosť. Počiatočná investícia sa vám už v prvom roku vráti aj s úrokmi.

Dátum pridania: 27.2.2018

Luxusné domény na predaj hotely BA + NR ubytovanie

AKCIA na predaj 6 luxusných domén hotely BA, ubytovanie BA, hotely NR, ubytovanie NR. Predávame domény ideálne pre hotely a ubytovacie zariadenia v Bratislave a okolí a/alebo v Nitre a okolí.

Dátum pridania: 27.2.2018

AKO SI VYBRAŤ DETSKÚ KUCHYNKU ? Predajňa pre deti - Prenasedeti.sk

Detská kuchynka to nie je len hračka. Je to aj skvelý nástroj pre organizovanie najrôznejších hier a miesto, kde má dieťa príležitosť prejaviť svoju kreativitu. Každé dieťa, ktoré bude mať k dispozícii detskú kuchyňu, sa s potešením ponorí do sveta varenia.

Dátum pridania: 23.2.2018

B4a - Prírodné linoleum

Surovinami na výrobu prírodného linolea sú: prírodná živica (kolofónia), ľanový olej, kriedový prášok, korková a drevená múčka, farbivo.

Dátum pridania: 1.2.2018

A2 - Drevené masívne podlahy

Masívne celodrevené parkety (z jedného kusa dreva) sa dodávajú v rôznych formátoch zvačša bez konečnej povrchovej úpravy.

Dátum pridania: 1.2.2018

Vhodnosť podlahových krytín na podlahové vykurovanie

Je mylná mienka, že keď máme zabudované podlahové vykurovanie v podlahe, tak musíme voliť len keramickú dlažbu. Ako, je najlepší vodič tepla na podlahe, ale mimo vykurovacieho obdobia je podlaha studená.

Dátum pridania: 1.2.2018

B4b - PVC podlahové krytiny

PVC podlahové krytiny sa vyrábajú zo práškovej PVC (PolyVinylChlorid) suroviny, ktorá sa plastifikuje na kalandroch za pridania zmesy kriedového prášku (plnidla), plastifikátorov, farieb atď.

Dátum pridania: 1.2.2018

B4d - Vinylové dielce

Špeciálnym prevedením PVC (Poly-vinyl-chlorid) heterogénnych podlahových kyrtín sú vinylové dielce, ktoré sú nasekané z pásov podlahoviny a zväčsa ofrézovanými hranami na "V" drážku, ktorá zvýrazňuje oddelené jednotlivé dielce.

Dátum pridania: 1.2.2018

A1 - veľkoplošné drevené podlahy 3-vrstvové

Majú lepšiu stabilitu a môžu sa pokladať plávajúcou technológiou (podlaha neni prilepená o podklad - "pláva") ako aj technológiou celoplošného lepenia...

Dátum pridania: 31.1.2018

G9 - priemyselné podlahy

Realizácia podlahy sa začína na pláni zemného telesa, pokračuje cez podkladové vrstvy a vlastnú betónovú podlahovú dosku, ktorá je základom k aplikovaniu finálnej povrchovej úpravy.

Dátum pridania: 31.1.2018

D8 - Exteriérové podlahy

Drevené dosky sú najušľachtilejší materiál pre stavbu terás aký poznáme.

Dátum pridania: 31.1.2018

E7 - Liate podlahy

Liatu podlahu je možné vyhotoviť z materiálov ako cementové nivelizačné stierky (s konečným povrchom ako nášľapná vrstva), epoxidové (EP) podlahy a polyuretánové (PU) podlahy

Dátum pridania: 31.1.2018

D6 - Plávajúce podlahy

Ako nášľapová vrstva plávajúcich podláh môže byť použitých niekoľko materiálov.

Dátum pridania: 31.1.2018

C5 - Textilné podlahové krytiny

Textilné koberce sa delia podľa technológie výroba na TKANÉ (vlas je vťahovaný/všívaný do stabilizačného podkladu alebo PLSTENÉ (vlas v horizontálnej polohe je husto prepichovaný s horizontálnym stabilizačným podkladom), a tak vytvorí kompaktný celok bez stojacich vlákien.

Dátum pridania: 31.1.2018

A3 - Drevené podlahy športové

Charakteristikou športovej podlahy je odpružená konštrukcia (zväčša drevená), na ktoré sa inštaluje najčastejšia drevená veľkoplošná podlaha, vlisy.

Dátum pridania: 31.1.2018

Trendy podlahových krytín pre obchodné, administratívne a priemyselné budovy

Nášľapné vrstvy podlahových konštrukcií týchto priestorov sa vyznačujú tým, že sa na ne kladú odlišné požiadavky, čo sa týka oderu, vzhľadu či životnosti. Zatiaľ čo predajné priestory vyžadujú hlavne estetiku a vysokú oderuvzdornosť, kancelárske priestory kladú dôraz najmä na komfort, čistotu a estetiku.

Dátum pridania: 31.1.2018

Ako sa dizajnuje moderná zimná záhrada

Zimné záhrady, bez ohľadu na ich primárny účel, sa rozhodne nezaobídu bez kvalitných materiálov a dodávateľa, na ktorého sa možno spoľahnúť. Ale rovnako musí do rovnice vstúpiť aj dobrý a flexibilný dizajnér, ktorý dodá priestoru šmrnc a pohodlie.

Dátum pridania: 19.12.2017

Ďalšie tipy na to, ako netradične využiť zimnú záhradu

Presvetlený priestor zimných záhrad sa doslova núka na tvorivé riešenia. Nemusíte mať ani interiérového dizajnéra. Jediné, na čo treba myslieť dopredu už pri realizácii zimnej záhrady, je vetranie a tienenie počas leta – ak má byť využívaná celoročne.

Dátum pridania: 19.12.2017

Podlahové vykurovanie

Vhodné materiály podlahových krytín na podlahové vykurovanie

Dátum pridania: 1.12.2017

Vhodnosť podlahových krytín na podlahové vykurovanie

Podlahoviny vhodné na podlahové vykurovanie

Dátum pridania: 1.12.2017

G9 - priemyselné podlahy

STN 74 4505 definuje priemyselnú podlahu nasledovne: Podlahová konštrukcia, ktorá je zaťažená rovnomerným zaťažením vačším ako 5 kN/m2 alebo pohyblivým zaťažením manipulačnými prostriedkami, ktorých celková hmotnosť he väčšia ako 2000 kg;

Dátum pridania: 1.12.2017

D8 - Exteriérové podlahy

Terasové podlahy, Decking - používané materiály

Dátum pridania: 1.12.2017

E7 - Liate podlahy

Liate povlakové podlahy sa nanášajú na podklad v tekutej forme, a vytvárajú finálnu nášľapnú vrstvu odolnú špecifickým požiadavkám na hlavne pre priemyselné účely.

Dátum pridania: 1.12.2017

D6 - Plávajúce podlahy

Plávajúce podlahy v tomto odseku sú podlahové krytiny na drevovláknitej doske s vysokou hustotou (HDF). Extra zhustená HDF doska, je extrémne trvanlivá, stabilná a tvrdá. Väčšia hustota prispieva k väčšej odolnosti proti vlhkosti.

Dátum pridania: 1.12.2017

C5 - Textilné podlahové krytiny

Textilné koberce pre objektovú a bytovú aplikáciu - popis materiálov

Dátum pridania: 1.12.2017

B4d - Vinylové dielce

Vinylové podlahy - špeciálne vyhotovenie PVC pdlahovej krytiny pre dizajnové účely

Dátum pridania: 1.12.2017

B4b - PVC podlahové krytiny

Pružná podlahová krytina pre vysokú objektovú alebo nižšiu bytovú záťaž. Dodávané ako homogénna (jednovrstvová) alebo heterogénna (viacvrstvová konštrukcia)

Dátum pridania: 30.11.2017

Prírodné linoleum - /B4a/

Podlahová krytina ako alternatíva k plastovým podlahovinám, príjemná na dotyk, odolná na užívanie. Predávajú sa pod obchodným označením Výrobcu Tarkett - Linoleum , Forbo - Marmoleum, DLW - Marmorette.

Dátum pridania: 30.11.2017

A3 - Drevené podlahy športové

Najviac používaný materiál na palubovku Športových podláh je drevo. Vyhovuje vačšine športových hier. Podlaha, aby vyhovovala svojimi vlastnosťami športovej norme STN EN 14 904 (pružnosť, odraz lopty, šmyklľavosť, atď.), je poskladaná ako konštrukcia viacerých vrstiev.

Dátum pridania: 30.11.2017

A1 - veľkoplošné drevené podlahy 3-vrstvové

Veľkoplošné drevené podlahy 3-vrstvové

Dátum pridania: 30.11.2017

A2 - Drevené masívne podlahy

Derevené vlisy, ktoré je nutné brúsiť, tmeliť a následne aplikovať povrchovú úpravu.

Dátum pridania: 30.11.2017

Ako vznikli zimné záhrady a na čo sa dajú využívať?

História zimných záhrad ako ich poznáme dnes, siaha až do 17. storočia, keď si európska šľachta začala pri svojich palácoch stavať veľké presklené salóny a átriá. Tie slúžili predovšetkým ako skleníky pre ich vzácne tropické a subtropické rastliny, ale aj na rozšírenie obytného priestoru.

Dátum pridania: 15.11.2017

5 nápadov na zaujímavé využitie zimnej záhrady

Ak je zimná záhrada správne navrhnutá a kvalitne zrealizovaná, poslúži ako plnohodnotný obytný priestor. Aj uprostred tuhej zimy v nej môže byť skutočne útulne. Potom je to už len na majiteľovi, na čo zimnú záhradu využije a ako sa popasuje s interiérovým dizajnom. Tu vám ponúkame prvých päť tipov.

Dátum pridania: 14.11.2017

Ako si vybrať bezpečnostné dvere?

Návštevníci, ktorí prichádzajú na naše internetové stránky alebo nás navštívia osobne v našich prevádzkach sa pri svojom rozhodovaní o kúpe bezpečnostných dverí často trápia s mnohými otázkami.

Dátum pridania: 13.11.2017

5 faktorov, ktoré okrem ceny ovplyvňujú výber multimediálneho systému do auta

Nízka cena je pre mnohých spotrebiteľov najväčším ťahákom. Ale je skutočne výhodná? Treba totiž vždy zvážiť, čo za svoje peniaze dostávate. Či má multimediálny navigačný systém všetky funkcie, ktoré potrebujete a naozaj využijete.

Dátum pridania: 10.10.2017

Ako si mám na internete vybrať univerzálny multimediálny systém do auta?

Multimediálny navigačný systém "in-dash" zamontovaný v prístrojovej doske auta sa postará o spríjemnenie vašej jazdy hneď dvoma spôsobmi. Bezpečne vás zavedie do cieľovej destinácie, aj vás pritom zabaví. Ako nájdete ten ideálny?

Dátum pridania: 10.10.2017