Úvod > Firmy > Financie · Hypotéky · Martin Velčický · Nitra

Financie · Hypotéky · Martin Velčický · Nitra

Hypotéky Financie Reality Martin Velčický Nitra

Efektívna správa osobných financií a majetku = cesta k finančnej nezávislosti a istote. Všetko, čo potrebujete, aby vaše osobné a rodinné financie rástli. Najvýhodnejšie hypotekárne úvery, sporenie, pre vás najvýhodnejší účet v banke, výhodné sporenie, poistenie, investície. Finančný plán, s ktorým získate kontrolu nad svojimi peniazmi, výdavkami a úsporami. Poradenstvo a pomoc pri vysporiadaní majetku, predaji a kúpe nehnuteľností, vybavovaní úradných a právnych náležitostí.

  • Finančný konzultant
    Osobné financie a správa majetku komplexne: najvýhodnejšie hypotéky, poistky, sporenie, investície. Cieľom je vaša finančná nezávislosť.
  • Hypotéky a bývanie
    Potrebujete hypotéku? Chcete stavať? Predávate byt? Všetky finančné dilemy spojené s realitami vám pomôžem rozlúsknuť. Aj papierovačky.
  • Poistky a investície
    Chcete si urobiť poriadok vo financiách, aby ste nestrácali a mohli voľné peniaze čo najlepšie zúročiť do budúcnosti? Spolu to zvládneme.
Financie a úspory - Finančný poradca Nitra

O NÁS

Ako finančný konzultant, ktorý rieši správu osobných financií a majetku komplexne, chcem, aby moji klienti dosiahli finančnú nezávislosť a istotu. Finančné služby sa vždy prispôsobia situácii a cieľom klienta. Pomôžem vám pri výbere najvýhodnejších produktov: Hypotéky, úvery, účty, investície...

čítať viac >

Kontaktovať
Investície a úspory - Finačný poradca Nitra

NAŠE SLUŽBY

Chcete usporiť a čo najlepšie zúročiť vaše peniaze? Či ide o účet, investíciu alebo úver, váš osobný finančný konzultant je tu na to, aby preveril a poradil, čo je pre vás najvýhodnejšie.

čítať viac >

Zadaj dopyt

KONTAKT

poloha

Názov:
Financie · Hypotéky · Martin Velčický · Nitra
Adresa:
Mostná 21, 94901 Nitra
Telefón:
+421903315717
Kontaktná osoba:
Martin Velčický
Email:
martin.velcicky@bcas.sk
Sociálne siete:
social.facebook
Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.