Úvod > Firmy > Financie · Hypotéky · Martin Velčický · Nitra

Hypotéky Financie Reality Martin Velčický Nitra

Efektívna správa osobných financií a majetku = cesta k finančnej nezávislosti a istote. Všetko, čo potrebujete, aby vaše osobné a rodinné financie rástli. Najvýhodnejšie hypotekárne úvery, sporenie, pre vás najvýhodnejší účet v banke, výhodné sporenie, poistenie, investície. Finančný plán, s ktorým získate kontrolu nad svojimi peniazmi, výdavkami a úsporami. Poradenstvo a pomoc pri vysporiadaní majetku, predaji a kúpe nehnuteľností, vybavovaní úradných a právnych náležitostí.

  • Finančný konzultant
    Osobné financie a správa majetku komplexne: najvýhodnejšie hypotéky, poistky, sporenie, investície. Cieľom je vaša finančná nezávislosť.
  • Hypotéky a bývanie
    Potrebujete hypotéku? Chcete stavať? Predávate byt? Všetky finančné dilemy spojené s realitami vám pomôžem rozlúsknuť. Aj papierovačky.
  • Poistky a investície
    Chcete si urobiť poriadok vo financiách, aby ste nestrácali a mohli voľné peniaze čo najlepšie zúročiť do budúcnosti? Spolu to zvládneme.
Financie a úspory - Finančný poradca Nitra

O NÁS

Chcete ušetriť? Dosiahnuť finančnú nezávislosť? Mať peňažné rezervy a istotu do budúcnosti? Presne preto riešim správu osobných financií a majetku komplexne a finančné služby vždy prispôsobím situácii a cieľom klienta. Ako finančný konzultant vám pomôžem s výberom najvýhodnejších produktov pre vás: Hypotéky, úvery, účt ...

čítať viac >

Kontaktovať
Investície a úspory - Finačný poradca Nitra

NAŠE SLUŽBY

Chcete usporiť a čo najlepšie zúročiť vaše peniaze? Či ide o účet, investíciu alebo úver, váš osobný finančný konzultant je tu na to, aby preveril a poradil, čo je pre vás najvýhodnejšie.

čítať viac >

Zadaj dopyt

TOP PONUKY

Chcete kreditnú kartu s naozaj nízkym úrokom, ktorá vám 5% z nákupov vráti?

Teraz môžete získať kreditnú kartu Diners Club Pure+ s viacerými výhodami a službami, aké vám mnohé iné kreditné spoločnosti a banky nedokážu ponúknuť.

Obmedzená ponuka pre vás: S touto kreditkou máte k dispozícii extra hotovosť – a to až 55 dní ...

čítať viac >

Investujte bezpečne a výhodne, aby ste s dôchodkom nezostali na suchu

Aj vy cítite, že sa pri zabezpečení na starobu nemôžete spoliehať už len na štátny dôchodok? Ponúkam vám bezpečnú možnosť zhodnotiť časť svojich úspor oveľa lepšie, aby ste si na penzii mohli bez ...

Môžete si takto s veľmi výhodným úrokom a zanedbateľnou mierou rizika sporiť na: ● ...

čítať viac >

VIDEOGALÉRIA

BLOG

Kedy sa oplatí kreditná karta a aké výhody vám prináša

Rozmýšľate o kreditnej karte, ale neviete, či ju budete využívať? Máte z karty obavy a bojíte sa, aby ste neprerobili? Pozrite sa, ako kreditky fungujú a ako naplno využívať ich výhody.

čítať viac >

Časté otázky o hypotékach, bývaní, realitách

Ako zistíte, ktoré hypotéky sú najvýhodnejšie, či sa oplatí predčasne splatiť hypotekárny úver alebo investovať do realít?

čítať viac >

Časté otázky o dôchodkových pilieroch a sporení

Zaujíma vás, aké dôchodkové sporenie a investovanie je pre nich najvýhodnejšie a najistejšie? Aký rozdiel je medzi 1., 2. a 3. dôchodkovým pilierom?

čítať viac >

KONTAKT

poloha

Názov:
Financie · Hypotéky · Martin Velčický · Nitra
Adresa:
Mostná 21, 94901 Nitra
Telefón:
+421903315717
Kontaktná osoba:
Martin Velčický
Email:
martin.velcicky@bcas.sk
Sociálne siete:
social.facebook
Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.