Úvod > Firmy > Financie · Hypotéky · Martin Velčický · Nitra

Hypotéky Financie Reality Martin Velčický Nitra

Efektívna správa osobných financií a majetku = cesta k finančnej nezávislosti a istote. Všetko, čo potrebujete, aby vaše osobné a rodinné financie rástli. Najvýhodnejšie hypotekárne úvery, sporenie, pre vás najvýhodnejší účet v banke, výhodné sporenie, poistenie, investície. Finančný plán, s ktorým získate kontrolu nad svojimi peniazmi, výdavkami a úsporami. Poradenstvo a pomoc pri vysporiadaní majetku, predaji a kúpe nehnuteľností, vybavovaní úradných a právnych náležitostí.

  • Finančný konzultant
    Osobné financie a správa majetku komplexne: najvýhodnejšie hypotéky, poistky, sporenie, investície. Cieľom je vaša finančná nezávislosť.
  • Hypotéky a bývanie
    Potrebujete hypotéku? Chcete stavať? Predávate byt? Všetky finančné dilemy spojené s realitami vám pomôžem rozlúsknuť. Aj papierovačky.
  • Poistky a investície
    Chcete si urobiť poriadok vo financiách, aby ste nestrácali a mohli voľné peniaze čo najlepšie zúročiť do budúcnosti? Spolu to zvládneme.
Financie a úspory - Finančný poradca Nitra

O NÁS

Chcete ušetriť? Dosiahnuť finančnú nezávislosť? Mať peňažné rezervy a istotu do budúcnosti? Presne preto riešim správu osobných financií a majetku komplexne a finančné služby vždy prispôsobím situácii a cieľom klienta. Ako finančný konzultant vám pomôžem s výberom najvýhodnejších produktov pre vás: Hypotéky, úvery, účt ...

čítať viac >

Kontaktovať
Investície a úspory - Finačný poradca Nitra

NAŠE SLUŽBY

Chcete usporiť a čo najlepšie zúročiť vaše peniaze? Či ide o účet, investíciu alebo úver, váš osobný finančný konzultant je tu na to, aby preveril a poradil, čo je pre vás najvýhodnejšie.

čítať viac >

Zadaj dopyt

VÝBER Z PONUKY

Najlepšia kreditka: zľava z poplatku a 5% pre vás!

Ponúkam vám kreditku, ktorá je podľa mňa najlepšia kreditná karta na Slovensku - s polovičným úrokom prvý rok a doživotnou zľavou z ročného poplatku za kreditný účet. Výhoda 1: Finančná rezerva na ...

čítať viac >

Cena iba 3,25 € mesačne bez zvyšovania

Odpovedať na inzerát

Chcete výhodne a bez starostí predať byt / dom?

Výhodný predaj nehnuteľností - Nitra a okolie - komplet servis aj s finančným a hypotekárnym poradenstvom Chcete rýchlo a výhodne predať dom alebo byt? Rozhodnúť môže príjemná prezentácia, ale aj ...

čítať viac >

Cena výhodný predaj

Odpovedať na inzerát

Najlepšie sporenie pre mladých na budúcnosť

Ste tu na správnej adrese, ak je toto vaša štartovacia pozícia pri hľadaní najlepšieho sporenia pre mladých: 1/ Ste rodič a pátrate po najvýhodnejšom sporení pre svoje deti na štúdium alebo na ...

čítať viac >

TOP PONUKY

Chcete kreditnú kartu s naozaj nízkym úrokom, ktorá vám 5% z nákupov vráti?

Teraz môžete získať kreditnú kartu Diners Club Pure+ s viacerými výhodami a službami, aké vám mnohé iné kreditné spoločnosti a banky nedokážu ponúknuť.

Obmedzená ponuka pre vás: S touto najlepšou kreditkou na Slovensku máte k dispozícii extra hotovosť ...

čítať viac >

Investujte bezpečne a výhodne, aby ste s dôchodkom nezostali na suchu

Aj vy cítite, že sa pri zabezpečení na starobu nemôžete spoliehať už len na štátny dôchodok? Ponúkam vám bezpečnú možnosť zhodnotiť časť svojich úspor oveľa lepšie, aby ste si na penzii mohli bez ...

Môžete si takto s veľmi výhodným úrokom a zanedbateľnou mierou rizika sporiť na: ● ...

čítať viac >

VIDEOGALÉRIA

BLOG

poistenie osôb, poistenie majetku,finančná istota - finančný konzultant Nitra

Čo vám naozaj prinesie pocit, že váš majetok aj financie sú v bezpečí?

Poistenie nám vie zabezpečiť pokojný spánok, aby sme nemali strach, že v prípade problémov prídeme o financie. Ktoré poistenie sa vám však naozaj oplatí a čo vám prinesie finančnú bezpečnosť?

čítať viac >

finančné plánovanie, úspory - finančný konzultant

Na čo je finančný plán a ako mi finančný konzultant pomôže s úsporami?

Aj vy máte otázky ohľadne finančného plánovania, ktoré ako finančný konzultant s klientmi prechádzam? napríklad,na čo je dobré si urobiť finančný plán, čo vám to z dlhodobého hľadiska prinesie, ako ušetríte peniaze, keď ešte máte úvery...

čítať viac >

investície a investičné fondy - finančný konzultant

Čo treba vedieť o investíciách, investovaní alebo investičných fondoch

Mnohí ľudia by radi investovali financie, ale nevedia, čo sa im oplatí alebo neveria investičným fondom. Vedeli ste, že už každodennými nákupmi bežných predmetov, ako je zubná pasta či tužkové batérie podporujete akcie silných spoločností? Oplatilo by sa vám do nich investovať?

čítať viac >

KONTAKT

poloha

Názov:
Financie · Hypotéky · Martin Velčický · Nitra
Adresa:
Mostná 21, 94901 Nitra
Telefón:
+421903315717
Kontaktná osoba:
Martin Velčický
Email:
martin.velcicky@bcas.sk
Sociálne siete:
social.facebook
Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.