Úvod > Firmy > Financie a reality • Marína Cigáňová • Nitra

Finančný konzultant Marína Cigáňová Nitra Financie Reality

Poskytujem komplexné finančné a realitné služby. Hypotéky, úvery, účty, sporenia, investície, finančný plán. Pomôžem pri vysporiadaní majetku, kúpe a predaji nehnuteľností, sprostredkujem notárske a právnické služby, vypracovanie geometrických plánov, znaleckých posudkov.

  • Hypotéky a bývanie
    Výber najvhodnejšej hypotéky či úveru na bývanie. aby ste nič nepreplácali. Pomoc pri predaji alebo kúpe nehnuteľnosti a vybavovaní dokumentov.
  • Správa osobných financií
    Komplexné služby od skúseného finančného konzultanta. Hypotéky, úvery, vysporiadanie majetku, účty, sporenie, investície, finančný plán.
  • Úspory a investície
    Pomôžem vám rozhodnúť sa. čo je pre vás naozaj výhodné a dôležité. Budete mať peňažné rezervy a aj s rovnakým príjmom budú vaše financie rásť.
Finančné poradenstvo Nitra Marína Cigáňová

O NÁS

Mojím cieľom je, aby klienti dosiahli finančnú nezávislosť a pocit, že majú svoje financie pod kontrolou. Poskytujem komplexné finančné a realitné služby vzhľadom na situáciu a očakávania klienta: Hypotéky, úvery, účty, investície, finančný plán, predaj, kúpa nehnuteľností, vysporiadanie majetku...

čítať viac >

Kontaktovať
Financie Reality Nitra hypotéky bývanie

NAŠE SLUŽBY

Ako stabilný a skúsený finančný konzultant zastrešujem osobné financie a správu majetku komplexne. Na jednom mieste dostanete rôzne finančné služby a poradenstvo: všetko, čo potrebujete pre vašu finančnú istotu a finančnú nezávislosť.

čítať viac >

Zadaj dopyt

KONTAKT

poloha

Názov:
Financie a reality • Marína Cigáňová • Nitra
Adresa:
Mostná 21, 94901 Nitra
Telefón:
+421948966999
Kontaktná osoba:
Marína Cigáňová
Mobil:
+421948966999
Email:
marina.ciganova@bcas.sk
Broker Consulting:
https://bcas.sk/financie/
 
Otváracie hodiny
Sociálne siete:
social.facebook
Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.

OTVÁRACIE HODINY

Pondelok
9:00 - 16:00
Utorok
9:00 - 16:00
Streda
9:00 - 16:00
Štvrtok
9:00 - 16:00
Piatok
9:00 - 16:00
Sobota
-- zatvorené --
Nedeľa
-- zatvorené --