Hotel Atrium***

Hotel Atrium***

O hoteli Atrium

Adresa: Štefánikova 8, 949 01 NITRA
Telefón:+421 (0)37 6523790, 6924 301
E-mail:hotel-atrium@stonline.sk

Hotel Atrium sa nachádza v centre mesta Nitra na Štefánikovej ulici č.8, neďaleko námestia a divadla.
Tridsať izieb hotela Vám umožní ubytovať sa v priestoroch zariadených moderne, ale i štýlovo zariadených.
K dispozícii návštevníkom je na každej izbe možnosť pripojenia na internet, satelitná a káblová televízia, minibary a klimatizácia. Kúpeľne Vám poskytnú vysoký štandard.

K Vašim službám je reštaurácia s medzinárodnou kuchyňou, kaviareň a dva salóniky. Centrálny reštauračný priestor je prekrytý odsúvateľnou strechou a vytvára dojem zimnej záhrady.

Služby hotela dopĺňa sauna a konferenčná miestnosť. Raňajky podávame formou bohatých švédskych stolov. K dispozícii je vlastné parkovisko a možnosť zabezpečenia spoločenských akcií.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image
Kapacita: 2 x apartmán, 14 x dvojlôžková izba, 10 x jednolôžková izba
Ceny:1-lôžková izba50 €
 2-lôžková izba60 €
 apartmán (2+1)80 €
 miestny poplatok0,50 €
  Ceny sú stanovené pre jednorázové ubytovanie. Pre trvalých klientov, dlhodobé objednávky a hromadné objednávky sú možné ceny dohodou za ubytovanie, miestny poplatok a ostatné služby sú bez zmeny. Ceny ubytovania počas výstav sú dojednávané osobitne.
Služby: všetky izby sú plne klimatizované, súčastou každej z izieb je televízny a rozhlasový prijímač, internet, minibar, regulácia vykurovania, centrálne osvetlenie, telefón s priamou voľbou, vlastné sociálne zariadenie s kúpelňou, časť hotelových izieb je vyhradená iba pre nefajčiarov. Hotel ponúka pre ubytovaných i služby sauny (150,- Sk/deň (4,7 EUR))
Vybavenie izieb: WC, sprchový kút, na každej izbe káblová TV so satelitom, klimatizácia, pripojenie na internet, minibar
Strážené parkovisko: uzamykateľné parkovisko
Bezbariérový prístup: nie
Ubytovanie so zvieratami: nie
Salóny: áno
Reštaurácia: áno, kapacita 50 miest, denný bar 21 miest, terasa 70 + 17 miest, možnosť grilovania, zabezpečenie živej hudby
Platba kreditnými kartami: áno
Prevádzková doba:  nonstop
   

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.