Úvod > Inzercia > Služby pre domácnosť > Iné > Chcete výhodne a bez starostí predať byt / dom?

Chcete výhodne a bez starostí predať byt / dom?

Dalšie inzeráty v kategórií

Popis:

Výhodný predaj nehnuteľností - Nitra a okolie - komplet servis aj s finančným a hypotekárnym poradenstvom

Chcete rýchlo a výhodne predať dom alebo byt? Rozhodnúť môže príjemná prezentácia, ale aj možnosť výhodnej hypotéky pre kupujúceho.

Či už chcete výhodne a bez zbytočných starostí a zdržaní predať váš byt či dom, alebo ste sa rozhodli investovať do druhej nehnuteľnosti, som tu pre vás.

Ponúkam vám moje profesionálne služby pri predaji a kúpe realít cez serióznu a stabilnú sieť mojej materskej spoločnosti. Svojim klientom ponúkam komplexné služby – financovanie aj pomoc s bezproblémovým predajom / kúpou.

Možnosť úspor a všetky služby, ktoré môžete potrebovať v jednom balíku

Ako dlhoročný finančný konzultant, hypotekárny špecialista a školený realitný agent vám môžem poradiť pri výhodnom predaji aj financovaní kúpy, ale zároveň osloviť záujemcov, zrealizovať obchod a vybaviť všetky papierovačky.

V rámci balíka služieb vám vieme pomôcť aj s peknou prezentáciou (úprava - home staging a fotografovanie) , aby vaša nehnuteľnosť na predaj zaujala kupujúcich.

Obrovskou výhodou je, že môžeme hneď vybaviť najvýhodnejšiu hypotéku pre kupujúceho alebo aj najlepší hypotekárny úver pre vás, ak si kupujete nové bývanie či investičnú nehnuteľnosť. Peniaze po ruke uľahčujú dohodu i konečný predaj.

Ak chcete výhodne predať / kúpiť nehnuteľnosť alebo vybaviť výhodný hypotekárny úver, aby ste obchod urýchlili, zavolajte mi.

Cena:
výhodný predaj €
Kontakt:
+421903315717
E-mail:
martin.velcicky@bcas.sk
Viac o firme:
Financie · Hypotéky · Martin Velčický · Nitra
Počet videní:
139
Dátum pridania:
20.9.2019
Transakcia:
predaj / ponuka
Mesto / región:
Nitra / nitriansky

Odpovedať na inzerát

Môžete sa kontaktovať s inzerujúcim prostredníctvom kontaktného formulára