Penzión u Krba*** ubytovanie v Nitre

Penzión U Krba je príjemný rodinný penzión, v okolí známy vysokou kvalitou poskytovaných služieb. Nachádza sa v tichšom prostredí, v mestskej časti Chrenová, neďaleko výstaviska Agrokomplex.

Penzión u Krba*** ubytovanie v Nitre

Penzión a reštaurácia U Krba, Nitra

Penzión U Krba je príjemný rodinný penzión, v okolí známy vysokou kvalitou poskytovaných služieb. Nachádza sa v tichšom prostredí, v mestskej časti Chrenová, neďaleko výstaviska Agrokomplex.

Adresa: Gorazdova 56, 949 01 Nitra
Telefón:+421 918 055 066
E-mail:penzion@ukrba.sk

Penzión U Krba je penzión rodinného typu a príjemného vzhľadu, na vysokej úrovni. Je situovaný v tichšej časti mesta, táto poloha je jedinečná svojou blízkosťou k výstavisku Agrokomplex – bez nutnosti použitia automobilu.

Penzión U Krba má 11 dvojposteľových izieb s možnosťou postele pre tretiu osobu a 1 apartmán s možnosťou postelí pre 4 osoby.

Kladieme veľký dôraz na to, aby ste sa v našom penzióne cítili ako doma - v priateľskej atmosfére, s príjemným komfortom, vďaka ktorému je Penzión U Krba taký sympatický. Je to miesto, ktoré má štýl a dušu.

Doplnkové služby ako pranie, sušenie, žehlenie sú možné za poplatok. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené bezplatne v areáli penziónu. Penzión je vybavený kamerovým systémom na parkovisko a schody.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image
Kapacita: 6 dvojlôžkových izieb s možnosťou tretej postele, 5 dvojlôžkových izieb, 1 apartmán s možnosťou štyroch postelí
Ceny:izba 44 €, počas výstav 67 €, 30 €/1 osoba
 prístelok16,50 €
 apartmán73 €, počas výstav 90 €
Miestna daň za ubytovanie 0,50 €/osoba/noc
 raňajky/os.3,50 €
Vybavenie izieb: sprchový kút, televízor, satelit, telefón, neobmedzené pripojenie na internet
Stravovanie: rustikálna reštaurácia s jedlami domácej a zahraničnej kuchyne, bar, vínny servis, kapacita reštaurácie je 90 miest
Doplnkové služby: pranie, sušenie, žehlenie za poplatok, vhodný pre usporiadanie rodinných osláv a iných akcií. V blízkosti penziónu - 300 m - sa nachádza ranč - Mikov dvor, ktorý poskytuje služby aj pre hostí penziónu, ďalej tenisové kurty a squash.
Strážené parkovisko: áno, kapacita 4-6 miest
Bezbariérový prístup: nie
Ubytovanie so zvieratami: áno, za poplatok 8,50 €
Salóny: áno, kapacita 25 miest + 12 miest + 16 miest
Reštaurácia: áno, prev.doba pondelok-štvrtok,nedeľa od 11,15 do 23,00 h, piatok 11,15-24,00 h, sobota od 12,00 do 24,00 h, nedeľa od 12,00 do 23,00 h
Platba kreditnými kartami: áno
Prevádzková doba:  nonstop

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.