Úvod > Ponuka práce > Obchod, obchod. zástupca > Odborný predajca v kuchynskom štúdiu - Nitra

Odborný predajca v kuchynskom štúdiu - Nitra

Ďalšie ponuky v kategórií

Pracovná oblasť:
Obchod, obchod. zástupca
V meste:
Nitra
Možný termín nástupu:
Ponúkaný druh pracovného pomeru:
Hlavný
Ponúkame:
Ponúkame:

* zázemie úspešnej stabilnej zahraničnej spoločnosti

* zaujímavú prácu v príjemnom priateľskom prostredí

* zaškolenie a zapracovanie

* možnosť profesijného rastu

* príspevok za prácu cez víkendy

* 5 dní dovolenky navyše
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
Vhodná pre absolventa:
Áno
Podmienky výberového konania:
Uchádzačov prosíme, aby v zaslanom životopise alebo v žiadosti uvádzali nasledujúci odsek vyjadrujúci súhlas so spracovaním osobných údajov. Bez tohto súhlasu nebude je možné žiadosť o zamestnanie ďalej spracovať.

„Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dáva tým spoločnosti Kika Nábytok Slovensko, s.r.o. súhlas so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú (t.j. do písomného odvolania) v zmysle zákona č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov.“
O spoločnosti:
Spoločnosť kika pôsobí na slovenskom trhu s nábytkom a bytovými doplnkami dlhodobo a už od svojho začiatku je dynamicky sa rozvíjajúcim subjektom na trhu s bytovým vybavením.
Založenie spoločnosti kika v roku 1973 sa uskutočnilo na základe úplne nového konceptu, ktorý viedol k medzinárodnému úspechu. Dnes je kika spoločnosťou, ktorá predáva kompletný sortiment nábytku a bytových doplnkov zodpovedajúcich trendom moderného bývania. kika prevádzkuje celkom 32 obchodných domov v Rakúsku a 23 obchodných domov v strednej a východnej Európe. Od jesene 2013 je kika súčasťou medzinárodnej skupiny Steinhoff, druhého najväčšieho obchodníka s nábytkom na svete a patrí tak vo svojom obore k lídrom trhu.
Spoločnosť kladie dôraz na zvyšovanie kvalifikácie svojich zamestnancov, čím jej poskytuje možnosť neustáleho profesijného rozvoja a tým aj skvalitnenie poskytovaných služieb zákazníkom.
Kika! jednotka v nápadoch na bývanie !
Kontakt:
Podrobnosti
Dátum pridania:
18.3.2018
Počet videní:
4