Skladník

Pracovná oblasť:
Doprava, špedícia, logistika
V meste:
Nitra
Možný termín nástupu:
ihneď/dohodou
Hlavný
Ponúkame:
-stabilná medzinárodná spoločnosť

-zaujímavé finančné ohodnotenie

-benefity pre zamestnancov
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
dohodou
V prípade, že Vás naša pracovná pozícia zaujala a spĺňate uvedené požiadavky na kandidáta, pošlite svoj štrukturovaný životopis, na emailovú adresu: petra.kalcokova@ekvia.sk. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba tých uchádzačov, ktorí zodpovedajú požiadavkám.
Vo svojom životopise uveďte prosím: V zmysle zákona č.122/2016 Z.z. o ochrane osobných údajov udeľujem spoločnoti EKIVA s.r.o. súhlas so spracovaním osobných údajov pre účely sprostredkovania práce.
Spoločnosť EKVIA s.r.o. pôsobí na trhu 26 rokov a zabezpečuje distribúciu tovaru k zákazníkom prevažne v oblasti cukrárskej a pekárskej výroby.
Kontakt:
Podrobnosti
Dátum pridania:
12.10.2017
Počet videní:
38