Úvod > Ponuka práce > Bezpečnosť a ochrana > Špecialista BOZP/PO (Nitra)

Špecialista BOZP/PO (Nitra)

Pracovná oblasť:
Bezpečnosť a ochrana
V meste:
Nitra
Možný termín nástupu:
Ihneď
Hlavný
Ponúkame:
Všetkým novým kolegom a svojim zamestnancom skupina Veolia Energia poskytuje zaujímavú odmenu v rámci interného programu „Odporučte kolegu“.

V prípade, ak sa dohodneme a stanete sa našim novým kolegom a súčasne odporučíte na voľné pracovné pozície vhodný typ na kolegu, s ktorým sa dohodneme, tak môžete získať odmenu od 200,- EUR do 600,- EUR podľa typu pozície.

Na danú pozíciu ponúkame:

• Stabilné zázemie medzinárodnej spoločnosti

• Nadštandardné benefity pre zamestnancov podľa kolektívnej zmluvy

• Možnosti vzdelávania

• Kariérny rast

• Ročný výkonnostný bonus

• Flexibilný pracovný čas

• Príspevok zo sociálneho fondu
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
dohodou podľa skúseností
Vopred Vám ďakujeme za prejavený záujem o prácu v skupine Veolia.

Dôkladne si preštudujeme Vaše CV a posúdime Vaše skúsenosti, znalosti a predpoklady na voľnú pracovnú pozíciu spolu s vedúcim oddelenia.

V prípade, ak spĺňate požiadavky na pracovnú pozíciu, s radosťou Vás pozveme na osobný pohovor.

Ospravedlňujeme sa, ale pokiaľ Vás do 30 dní nebudeme kontaktovať, vybrali sme na pohovor iného kandidáta. V prípade, že vo výberovom konaní neuspejete, Vaša žiadosť bude v zmysle zákona 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov po ukončení výberového konania skartovaná.
Spoločnosť SLOVEO a.s. vznikla v marci 2005 ako filiálka nadnárodnej spoločnosti Veolia Environnement. Poskytuje komplexné služby v oblasti zabezpečenia prevádzky nového závodu PSA v Trnave v týchto oblastiach: správa vôd, správa odpadového hospodárstva, správa v oblasti energetiky a správa v oblasti všeobecných služieb.
Kontakt:
Podrobnosti
Dátum pridania:
28.2.2018
Počet videní:
156