Training Specialist

Ďalšie ponuky v kategórií

Pracovná oblasť:
Ľudské zdroje a personalistika
V meste:
okres Nitra
Možný termín nástupu:
01.03.2019
Ponúkaný druh pracovného pomeru:
Hlavný
Ponúkame:
- Doplnkové dôchodkové poistenie 3. pilier

- Detské pobyty, rekreácie, kupeľné a rehabilitačné pobyty

- Víkendové výlety a zájazdy (napr. ZOO, Budapešť)

- Spoločenské a kultúrne podujatia (MDŽ, Family day pre všetkých zamestnancov a ich rodiny, koncerty, divadlo, športové a automobilové podujatia atď.)

- Vernostný program pre zamestnancov podľa odpracovaných rokov (finančná odmena)

- Príspevky (napr. životné jubileá, narodenie dieťaťa, darovanie krvi, súťaže vinárov a rybárov a pod.)
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
od 1070 Eur /mzda zložená z fixnej zložky 80% + variabilnej zložky 20%, v závislosti od praxe a seniority/
Vhodná pre absolventa:
Áno
Podmienky výberového konania:
Miesto výkonu práce - Novozámocká 185/A Nitra.Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky na pozíciu a budú prizvaní na výberové konanie.Všetkým ostatným uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem a veríme, že nám zanecháte svoju priazeň aj pri iných pracovných ponukách.Ďakujeme za pochopenie
O spoločnosti:
Skupina MATADOR si vybudovala kľúčovú pozíciu systémového dodávateľa služieb a výrobkov pre automobilový ako aj všeobecný priemysel v Strednej Európe. Spoločnosť bola založená pred viac ako 111 rokmi a výrazne ovplyvnila históriu Slovenského priemyslu.
Ponúkame služby z oblastí dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Taktiež vďaka rozsiahlym kompetenciám zo všeobecného strojárstva spolupracujeme s významnými Európskymi spoločnosťami z viacerých priemyselných odvetví, ktorým dodávame precízne opracované a na kľúč zhotovené výrobky.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový priemysel.
Kontakt:
Viac informácií
Dátum pridania:
20.2.2019
Počet videní:
63