Úvod > Ponuka práce > Obchod, obchod. zástupca > Zástupca vedúceho predajne Takko Fashion - Nitra

Zástupca vedúceho predajne Takko Fashion - Nitra

Pracovná oblasť:
Obchod, obchod. zástupca
V meste:
Nitra
Možný termín nástupu:
Dohodou
Ponúkaný druh pracovného pomeru:
Hlavný
Ponúkame:
Vieme, že dobrý vzťah je založený na obojstrannej spokojnosti a istote. Takko ti dáva možnosť práce v stabilnej a dlhoročnej spoločnosti, kde ti mzda nebude nikdy meškať. Nájdeš v ňom malý, ale o to lepší kolektív. Život nie je len o práci, ale tá u nás ti dáva takmer polovicu mesiaca voľna. Získaš aj veľa iného:• Stravné lístky v hodnote 3,50 €

• Zľavy na nákup tovaru

• Vstupnú poukážku na nákup tovaru

• Darček a poukážku pri pracovnou jubileu

• Príspevok na vianočný večierok

• Možnosť kariérne u nás vyrásťVzbudili sme Váš záujem?

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis a aktuálnu fotografiu prostredníctvom profesie.Ďakujeme všetkým uchádzačom za to, že ste si vybrali spoločnosť Takko Fashion Slovakia ako miesto, ktoré chcete spojiť s Vašou budúcou pracovnou kariérou.Informácie, ktoré ste nám poskytli, starostlivo posúdime a v prípade, že splníte naše požiadavky na obsadzovanú pracovnú pozíciu, pozve Vás pracovník oddelenia ľudských zdrojov alebo príslušný manažér na osobný pohovor.Radi by sme Vás informovali, že pre veľké množstvo žiadostí sme schopní odpovedať iba tým uchádzačom o prácu, ktorých sme sa rozhodli pozvať na osobný pohovor.Ak Vás nebudeme kontaktovať do 30 dní od zaslania životopisu, rozhodli sme sa vo výberovom konaní uprednostniť kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti lepšie zodpovedajú požiadavkám obsadzovanej pracovnej pozície.Ďakujeme za pochopenie a prajeme veľa úspechov.
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
Dohodou
Vhodná pre absolventa:
Áno
Podmienky výberového konania:
Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis a aktuálnu fotografiu prostredníctvom profesie.Vopred ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačovĎakujeme za pochopenie.
O spoločnosti:
Úspešný, dynamicky sa rozvíjajúci obchodný reťazec so sortimentom módneho oblečenia hľadá vhodnú kandidátku / kandidáta na uvedenú pozíciu. Práve vysoko kvalifikovaní a motivovaní zamestnanci sú základom nášho úspechu. S viac ako 1.900 filiálkami a 18.000 zamestnancami v 16 krajinách, ročným obratom viac ako 1 miliarda eur je Takko Fashion jedným z najväčších európskych predajcov hodnotnej módy.
Kontakt:
Viac informácií
Dátum pridania:
4.1.2018
Počet videní:
553