Práčovne a čistiarne s.r.o. Nitra

Pranie bielizne, čistenie odevov, likvidácia nebezpečného odpadu. Veľkoobchod s chemikáliami a pracími prostriedkami. Prenájom bielizne. Práčovne a čistiarne s.r.o. Nitra vyrobíme aj rohože s firemným logom.

Práčovne a čistiarne s.r.o. Nitra

Práčovne a čistiarne - pranie, čistenie bielizne, veľkoobchod s chemikáliami, čistacimi prostriedkami, Nitra

Pranie bielizne, čistenie odevov, likvidácia nebezpečného odpadu. Veľkoobchod s chemikáliami a pracími prostriedkami. Prenájom bielizne. Práčovne a čistiarne s.r.o. Nitra vyrobíme aj rohože s firemným logom.

Adresa: Priemyselná 9, 949 01 Nitra
Telefón:+421376924201
E-mail:plesivcakova@pacnitra.sk
www.:www.pacnitra.sk

Organizácia patrí medzi spoločnosti s technicky najvyspelejším technologickým zariadením pre pranie a chemické čistenie na Slovensku. Vznikla v roku 1993 ako nástupnícka organizácia mestského podniku.

V súčasnosti je jedným z najväčších poskytovateľov služieb v oblasti prania a chemického čistenia textílií na Slovensku, s kapacitou prania 15 000 kg bielizne denne a kapacitou čistenia 4500 kg odevov a textílií.
Organizácia zamestnáva v priemere 170 pracovníkov.

Okrem služieb prania a čistenia organizácia riadi veľkoobchod s chemikáliami, pracími, čistiacimi potrebami a iným prevádzkovým materiálom, organizuje technologický servis pre pranie v práčovniach a v rámci prevádzky, vákuovú destiláciu odpadov, likviduje cca 200 najbežnejších nebezpečných odpadov, a regeneruje rozpúšťadlá, ktoré ponúka ako ekonomicky výhodnú druhotnú surovinu, všetko v súlade so zákonom o odpadoch.

PONÚKAME !!! - spoluprácu pre reklamné spoločnosti, pri veľkoobchodnom predaji logo rohoží -dizajnové rohože na ochranu vstupných priestorov - dizajn podľa požiadavky Vašich klientov. ------------------------------------------------------------------------------- Kontaktujte nás na našom e-mail: obchod@pacnitra.sk, p.Beláková -------------------------------------------------------------------------------- Výroba farebného loga na rohože podľa individuálnych požiadaviek zákazníka. Výber zo 600 základných farieb. Presne detailné vyhotovenie , ako originál zadanie. Skvelé označenie pre firmy , ktoré si dávajú zaležať na reklame svojej firmy. Ideálne pre všetky automobilové predajne, hotely, penzióny, cestovné kancelárie, všade kde prichádzame do kontaktu so značkou.

Výroba etikiet na termotlač -logo , názov, čiarové kódy. Identifikácia prádla v pracom a čistiacom procese. -pozrite bližšie v zozname ponuky veľkoobchodu - etiketovacia a nažehlovacia technika.

Rohože vonkajšie - ideálne na odstraňovanie hrubej špiny pred vstupom do budov. Rohože vnútorné - ideálne do vstupných priestorov budov, na elimináciu vstupu nečistôt do vnútorných priestorov.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zberňa .....1..??

Pondelok:8,00 hod

Zberňa .....2..??

Pondelok:8,00 hod

Zberňa .....3..??

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.