Tlaciaren REA Nitra - etikety, letáky,obalový materiál

Ofsetová tlač na 5 farebnom stroji KBA Performa 74-5 ,digitálna tlač Konica, tlač obalový materiál, krabicky na potraviny, lieky, produkty zdravej výživy,etikiet,samolepiek,blokov lepených,vizitiek,kníh, rekl. predmety s potlačou loga,kalendáre, diáre

Tlaciaren REA Nitra - etikety, letáky,obalový materiál

Tlačiareň REA Nitra - Ofsetová a digitálna tlač, tlačiareň, etikety, letáky, plnofarebná tlač, reklamné predmety

Ofsetová tlač na 5 farebnom stroji KBA Performa 74-5 ,digitálna tlač Konica, tlač obalový materiál, krabicky na potraviny, lieky, produkty zdravej výživy,etikiet,samolepiek,blokov lepených,vizitiek,kníh, rekl. predmety s potlačou loga,kalendáre, diáre

Adresa: Levická 7 , 949 01 Nitra
Telefón:+421376566837
Kontaktná osoba:Beáta Jiránková
Mobil:0903342754
E-mail:jirankova@reanitra.sk
www.:www.reanitra.sk

Tlačiareň Rea pôsobí v polygrafii od roku 1992. Pôvodným zameraním firmy bola hlavne potlač a predaj reklamných predmetov. Postupným vývojom sa ťažiskovou náplňou stala ofsetová tlač a služby s ňou súvisiace - príprava do tlače a grafické práce.

Prelomovým bol rok 2007 keď sme zakúpili nový štvorfarbový ofsetový stroj Heidelberg a v roku 2016 farebný ofsetový stroj KBA Performa 74-5. Kvalita tlačového výstupu patrí v pomyselnom technologickom rebríčku na prvé priečky.

Dôležitou a dnes už neoddeliteľnou súčasťou firmy je chránená dielňa , ktoré napomáha vyššej kvalite života ľuďom so zdravotným postihnutím.

Ofsetová tlač na 5 farebnom ofsetovom stroji KBA Performa 74-5, je zameraná na tlač obalového materiálu, krabice, obaly na čokolády, farmaceutické výrobky, výrobky zdravej výživy,obaly na drogisticky tovar, tlač letákov, prospektov, vizitiek, kníh, etikiet, reklamné predmety

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Krabičky od 1 ks na čokolády, lieky, potraviny, produkty zdravej výživy

Tlačiareň REA Nitra ponúkame výrobu krabičiek od 1 ks na čokolády, na lieky, na produkty zdravej výživy, na maslo, na potraviny, na čaje, na med, na darčeky na Valentína, Veľku noc, Vianoce.Od grafického návrhu po finálny výrobok.

Plnofarebné letáky od 1ks

Tlačiareň REA pre Vás vytlačí plnofarebné letáky od 1 ks. Hrúbka papiera tlače až do 400 g.

Reklamné predmety

Tlačiareň REA Vám ponúka reklamné predmety s potlačou loga, tričká s potlačou už od 1 ks. Katalog najdete na našej www.reanitra.sk

Tlačiareň REA Vám ponúka balíček reklamných blokov s potlačou

rozmery: blok A5 po 40 listov - blok 100x140 mm po 50 listov - blok 100x80 mm po 100 listov Bloky sú plnofarebné 4+0, 75 g papier Ako malú pozornosť pribalíme do každého balíčku aj užitočnú založku do knihy, prirodzene v grafike vašej firmy.

Vreckové kalendáriky

Tlačiareň REA pre Vás vytlačí kalendáriky a kalenáre od 1 ks.

tlačiareň REA

Pondelok:7.3016.00
Utorok:7.3016.00
Streda:7.3016.00
Štvrtok:7.3016.00
Piatok:7.3016.00

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.