Úvod > Spravodajstvo > Slovensko > SNS bude o predčasných voľbách rokovať až vtedy, ak dôjde k pádu vlády alebo bude nefunkčná

SNS bude o predčasných voľbách rokovať až vtedy, ak dôjde k pádu vlády alebo bude nefunkčná

Dalšie články v kategórií

BRATISLAVA 13. marca (WebNoviny.sk) – Predsedníctvo SNS zaviazalo lídra strany Andreja Danka rokovať o predčasných voľbách, ale až vtedy, ak dôjde k pádu vlády, resp. jej nefunkčnosti, prípadne k nefunkčnosti koalície.

„Preto sú akékoľvek úvahy o stanovení termínu nových volieb nateraz predčasné,“ uvádza sa v stanovisku SNS, ktoré poskytla agentúre SITA.

Odporúčame:
Aktualizované: Most-Híd chce predčasné voľby, bude rokovať s koaličnými partnermi

Národniari berú na vedomie rozhodnutie koaličného partnera, že rekonštrukcia vlády zo strany Mosta-Híd je už uzavretá možnosť. „Slovenská národná strana vníma, že koaličný partner nepovažuje demisiu ministra vnútra za dostatočnú,“ uvádza sa v stanovisku.

Odporúčame:
Aktualizované: Minister Robert Kaliňák oznámil, že odstupuje z funkcieViac k témam: Andrej Danko, Ján Kuciak, Most-Híd, predčasné parlamentné voľby, Smer-SD, SNS Slovenská národná strana, Vláda SR
Zdroj: Webnoviny.sk - SNS bude o predčasných voľbách rokovať až vtedy, ak dôjde k pádu vlády alebo bude nefunkčná © SITA Všetky práva vyhradené.