Úvod > Spravodajstvo > Šport > Video: Nedokončené šatne na štadióne šokovali trénera SSC Neapol, chýbajú umývadlá aj zásuvky

Video: Nedokončené šatne na štadióne šokovali trénera SSC Neapol, chýbajú umývadlá aj zásuvky

Dalšie články v kategórií

13.9.2019 (Webnoviny.sk) - Futbalistov SSC Neapol už o niekoľko dní čakajú prvé domáce zápasy sezóny, ale tréner mužstva Carlo Ancelotti nie je spokojný so stavom šatní na Stadio San Paulo. Miestnosti na prezliekanie totiž krátko pred stretnutiami - v sobotu v Serie A proti Sampdorii Janov a potom v utorok v Lige majstrov proti obhajcovi prvenstva FC Liverpool - stále nie sú dokončené.

Chýbali umývadlá i zásuvky


Neapolský klub zverejnil vo štvrtok na twitteri video, v ktorom sú zobrazené nedokončené steny a podlahy, chýbajúce umývadlá a elektrické zásuvky. Mestský štadión prešiel v poslednej dobe rekonštrukciou v súvislosti s nedávnou svetovou univerziádou, keď boli vymenené sedadlá, osvetlenie i svetelná tabuľa.

Prezident SSC Aurelio De Laurentiis má pre stav štadióna nezhody s neapolským starostom Luigim de Magistrisom.

So šatňou pre hostí problémy niesú


"Akceptoval som požiadavku klubu hrať prvé dve kolá u súperov, aby sa stihli dokončiť práce, ako sme mali prísľub. Za dva mesiace môžete mať postavený dom, ale oni nedokázali zrenovovať šatne! Kde sa máme prezliekať proti Sampdorii a Liverpoolu? Som šokovaný nekompetentnosťou ľudí zodpovedných za prácu,“ vyhlásil Ancelotti v klubom stanovisku. Podľa hovorcu Neapola však so šatňou pre tím hostí nie sú problémy.

Viac k témam: Liga majstrov, rekonštrukcia
Zdroj: Webnoviny.sk - © SITA Všetky práva vyhradené.