Úvod > Články a rady > Všeobecné články > ZOOT je novým partnerom Cashback World v službe eVoucher

ZOOT je novým partnerom Cashback World v službe eVoucher

ZOOT je novým partnerom Cashback World v službe eVoucher

 

Rýchlo rastúca česká značka ZOOT, ktorá okrem Slovenska a Českej republiky pôsobí aj v ďalších krajinách Európy, sa rozhodla sa rozhodla ponúknuť vlastní elektronické poukážky. Časť z nich je využiteľná aj cez službu eVoucher medzinárodného nákupného spoločenstva Cashback World.

 

Zákazníci Cashback World teraz môžu získať poukážku eVoucher pre obchodného partnera ZOOT pomocou mobilnej aplikácie Cashback App. eVoucher môže byť dokonca darovaný, vytlačený a použitý opakovane, až dokým sa jeho kúpna sila úplne nevyčerpá. Navyše môžu zákazníci šetriť peniaze pri každom zakúpení eVoucheru: je k nemu pripojený 5 percentný Cashback a Shopping Points, ktoré môžu byť potom použité na získanie špeciálnych zliav a ponúk u jedného zo 130 000 obchodných partnerov Cashback World – online a v kamenných obchodoch.

 

ZOOT je novým partnerom Cashback World v službe eVoucher

 

ZOOT patrí medzi novodobých predajcov oblečenia. Spoločnosť vznikla v Českej republike ako e-shop, no vďaka svojej popularite sa veľmi rýchlo sa rozšírila do ďalších krajín strednej a východnej Európy. Tým, že sa ZOOT stal novým partnerom Cashback World a služby eVoucher, získali zákazníci možnosť profitovať z atraktívnych benefitov, ako napríklad Cashback. To znamená, že za každý nákup sa kupujúcemu vráti na bankový účet časť zaplatenej sumy. „Našich zákazníkov si získavame predovšetkým sofistikovaným, moderným a priateľským prístupom, ktorý potom prenášame aj na spôsob, akým naša spoločnosť napreduje. Sme veľmi hrdí na to, že, partnerstvo s medzinárodnou nákupnou komunitou Cashback World nám umožní posúvať našu spoločnosť vpred.“ hovorí Tomáš Holý, PR manažér ZOOT na Slovensku.